Από την Επιτροπή πρωταθλήματος της Ένωσης Κρήτης ανακοινώθηκαν οι ώρες των αγώνων για το ερχόμενο ΣΚ (30-31/10)
Η δεύτερη αγωνιστική των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ, θα διεξαχθεί σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:
30/10/21 | ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 19:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΣΚΗΣΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC |
30/10/21 | ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 17:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
30/10/21 | ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 15:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΟΑΧ 2000 |
30/10/21 | ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 18:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ |
30/10/21 | ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 19:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΧΑΝΙΑ BC | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
30/10/21 | ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 15:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
30/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 17:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
30/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 15:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | AOK XANΙΑ |
30/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 13:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | ΡΕΘΥΜΝΟ BC |
30/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 11:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
30/10/21 | ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 19:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΡΕΘΥΜΝΟ BC | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ |
30/10/21 | ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 17:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
30/10/21 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | 16:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ | ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
31/10/21 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 13:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘ. | ΑΟΗ ΟΑΣΗ |
31/10/21 | ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | 15:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
31/10/21 | ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 16:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣΚΗΣΗ | ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ |
31/10/21 | ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ | 14:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
31/10/21 | Β.Α.Κ. | 14:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
31/10/21 | ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | 16:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ |
31/10/21 | ΚΛΑΔΙΣΟΥ | 14:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | ΧΑΝΙΑ BC | ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 |
31/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 15:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΡΕΘΥΜΝΟ BC |
31/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 13:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ |
31/10/21 | ΛΙΝΤΟ | 11:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | ΑΟΗ ΟΑΣΗ |
31/10/21 | ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 14:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
31/10/21 | ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 12:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC |
31/10/21 | ΣΟΥΔΑΣ | 14:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
31/10/21 | ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ | 16:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ |
31/10/21 | ΧΑΝΙΩΝ | 18:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | AOK XANΙΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
31/10/21 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | 17:00 | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟΗ ΟΑΣΗ | ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ |