Κατηγορίες
Τοπικό IN THE SPOTLIGHT

Α’ και Β’ ΕΠΣ Χανίων: Βαθμολογίες και σκόρερς (σε 2 αγωνιστικές)

Η καταγραφή των Α’ και Β’ ΕΠΣΧ σε επίπεδο βαθμολογίας και σκόρερς.

Μετά την διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ (σε 2 αγώνες) – Με αστερίσκο τα ρεπό των ομάδων

  1. Σπάθα 6 (8-0)
  2. Απόλλων 6 (8-0)
  3. Θύελλα Καλ. 4 (4-0)
  4. Τιτάν (3-2)
  5. Δόξα Παχ. 4 (4-2)
  6. Θησέας (4-4)
  7. Ιδομενέας (3-6)
  8. Γρανίτης* 3 (2-1)
  9. Μινώταυρος 2 (0-0)
  10. Παγχανιακός/ ΔΑΟΧ* 1 (0-0)
  11. Ηρακλής Νερ. (1-5)
  12. Ίκαρος Μ. 1 (1-5)
  13. Χάλης 0 (2-5)
  14. ΑΕ Κυδωνίας 0 (1-6)
  15. Πανακρωτηριακός 0 (1-6)

ΣΚΟΡΕΡΣ Α’ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

4 ΓΚΟΛ: Γαλανάκης Αντ. (Απόλλων),

2 ΓΚΟΛ: Βασιλομιχελάκης (Σπάθα), Λουβιτάκης Ι. , Λουβιτάκης Μαν., Αποστολάκης (Χάλης),

1 ΓΚΟΛ: Καραγιώργος (Σπάθα), Αλκούρτι (Σπάθα), Μοσχανάκης (Σπάθα),Κένγκα (Σπάθα), Τερεράκης (Σπάθα), Ντούπη (Σπάθα), Καζέλης (Ηρακλής Ν.), Ποντίκας (Τιτάν), Νκολάου (Τιτάν), Ντακάκης (Τιτάν), Παπαδάκης (Ίκαρος Μ.), Δρίβαλος (Δόξα), Μανταδάκης (Δόξα), Μπαλαντινάκης (Δόξα), Κουβαριτάκης (Δόξα), Τσιριβάς (Θησέας), Μερόλλι (Θησέας), Παλαθούρας (Θησέας), Γκιόκα (Θησέας), Μπάτζιο (Απόλλων), Ψαράκης Α. (Απόλλων), Μ. Ψαράκης (Απόλλων), Μποντούρι (Απόλλων), Κουλούρης (Ιδομενέας), Μαρακάκης (Ιδομενέας), Ντουντουνάκης (Ιδομενέας), Κολομπάκης (Γρανίτης), Τσιριβάκος (Γρανίτης), Κοπανάκης (Πανακρ/κος), Μέμα (ΑΕ Κυδωνίας)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ (σε 2 αγώνες)

  1. Άπτερα 6 (5-1)
  2. Ιωνία 2000 6 (4-1)
  3. Σαμψών 6 (9-3)
  4. Νέος Κισσαμικός (7-2)
  5. Ασπίδα (1-0)
  6. Ήφαιστος 3 (3-1)
  7. ΑΠ Σούδας 3 (6-6)
  8. Αστέρας Χαλ. (4-4)
  9. Ποσειδών Τσ. 1 (3-4)
  10. Άρης Βουκ. 1 (1-3)
  11. ΕΘΚ 1 (3-4)
  12. Καλτσέτο 1 (1-4)
  13. Άμιλλα (1-3)
  14. Ροδωπού 0 (0-8)

ΣΚΟΡΕΡΣ Β’ ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

4 ΓΚΟΛ: Μαρτσάκης (Σαμψών)

3 ΓΚΟΛ: Κουρομιχελάκης (Σαμψών)

2 ΓΚΟΛ: Τσικουδάκης (Άπτερα), Πάτας (Ιωνία 2000), Κυριακίδης (Αστέρας Χαλ.), Αγγελάκης (Ήφαιστος), Μπαμπουνάκης (Νέος Κισσαμικός), Κώστας Παπαδάκης (Νέος Κισσαμικός), Μαγγέλας (ΑΠ Σούδας), Μαναρώλης (ΑΠ Σούδας)

1 ΓΚΟΛ: Νεσκάκης (Άπτερα), Σελένιτσα (Άπτερα), Κονστάντες (Άπτερα), Μανωλεδάκης (Ιωνία 2000), Παπαδημητρίου (Ιωνία 2000), Μυλωνάκης (Άμιλλα), Καστρινάκης (Νέος Κισσαμικός), Θεοδωράκης (Νέος Κισσαμικός), Καστανοπουλάκης (Νέος Κισσαμικός), Κούσι (Ποσειδών Τσ.), Σγουράκης (Ποσειδών Τσ.), Λεβεντέλλης (Ποσειδών Τσ.), Σταμπολάκης (ΕΘΚ), Δάλλας (ΕΘΚ), Μπριτσάκης (ΕΘΚ), Ντόι (Αστέρας Χαλ.), Λαμάι (Αστέρας Χαλέπας), Ποταμίτης (ΑΠ Σούδας), Φίλκας (ΑΠ Σούδας), Ορφανουδάκης (Σαμψών), Καποκάκης (Σαμψών), Παπακαστρίτσιος (Ήφαιστος), Πατελάκης (Άρης Βουκ.), Σωτηρίου (Ασπίδα), Κωνσταντουδάκης (Καλτσέτο)