Κατηγορίες
Basket Corner IN THE SPOTLIGHT

Διαιτητές μπάσκετ – Αναβαθμίστηκαν Κρητικοί διαιτητές

Ο Δημήτρης Ξυλάς ανεβαίνει στην Α’ Εθνική.

Οι Πετράκης, Τσαϊρίδης, Τσίγκου και Τσικριτσάκη στη Β’ Εθνική.

Αναλυτικά οι αξιολογήσεις ΟΔΚΕ ΚΕΔ/ΕΟΚ 2022-2023

ΑΠΟ Β ΣΕ Α ΕΘΝΙΚΗ

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

6. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

7. ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΡΕΑΣ & ΕΥΒΟΙΑΣ

8. ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

9. ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

10. ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11. ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡΙΑ Κ.Ν. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

12. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

13. ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

14. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

15. ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟ Γ ΣΕ Β ΕΘΝΙΚΗ

1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

8. ΓΑΡΑΝΤZΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

9. ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Κ.Δ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

10. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β/Δ ΕΛΛΑΔΟΣ

12. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

13. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

14. ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

15. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

16. ΚΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Β/Δ ΕΛΛΑΔΟΣ

17. ΚΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

18. ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

19. ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

20. ΚΗΠΩΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

22. ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

23. ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ- ΘΩΜΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

25. ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ AXAIAΣ – ΗΛΕΙΑΣ

26. ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ AXAIAΣ – ΗΛΕΙΑΣ

27. ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ AXAIAΣ – ΗΛΕΙΑΣ

28. ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

29. ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

30. ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

31. ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

32. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

33. ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

34. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

36. ΠΕΡΔΕΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

37. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

38. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

39. ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ AXAIAΣ – ΗΛΕΙΑΣ

40. ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

41. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

42. ΣΑΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

43. ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

44. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ KEΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

45. ΤΟΥΣΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

46. ΤΣΑΪΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ

47. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

48. ΤΣΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

49. ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ

50. ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ AXAIAΣ – ΗΛΕΙΑΣ

51. ΧΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

52. ΧΡΟΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *