Κατηγορίες
Basket Corner

ΕΚΑΣΚ: Η κλήρωση του ανδρικού πρωταθλήματος Κρήτης

Δείτε όλες τις αγωνιστικές.

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.Κ. με την συμμετοχή δεκατριών (13) ομάδων για τη σεζόν 2020-2021. Όσον αφορά την έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει γνωστή τις επόμενες μέρες. Η Α φάση θα διεξαχθεί σε δεκατρείς αγωνιστικές και θα συμμετέχουν οι 1) ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ, 2) ΑΟ ΚΥΔΩΝ, 3) ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ, 4) ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ, 5) ΟΑΧ, 6) ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ, 7) ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ, 8) ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ, 9) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ, 10) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ, 11) ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, 12) ΡΕΘΥΜΝΟ BC, 13) ΧΑΝΙΑ BC. Στην Β φάση προκρίνονται οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες και θα συναντηθούν μεταξύ τους (1-4 και 2-3) στις δυο (2) νίκες. Στη τελική Φάση προκρίνονται οι νικήτριες ομάδες της Β’ φάσης και θα συναντηθούν μεταξύ τους στον τελικό στις δυο (2) νίκες, χωρίς να συνυπολογίζονται τα μεταξυύ τους αποτελέσματα της Α’ φάσης.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

 1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ BC

Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΧΑΝΙΑ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΧΑΝΙΑ BC

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

8 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

9 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

10 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

Ρεπό: ΡΕΘΥΜΝΟ BC

11 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΝΙΑ BC

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπό: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

12 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

13 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

1 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

2 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπό: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

3 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΧΑΝΙΑ BC

Ρεπό: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

4 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

5 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

6 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΧΑΝΙΑ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

7 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

8 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

9 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

10 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΧΑΝΙΑ BC

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΡΕΘΥΜΝΟ BC

11 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

Ρεπό: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

12 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΧΑΝΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπό: ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

13 η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπό: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ