Κατηγορίες
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ IN THE SPOTLIGHT Γ' Εθνική

Γ’ Εθνική: Χανιώτικο ντέρμπι στην πρεμιέρα! Όλο το νέο πρόγραμμα

Ντερμπι στην Κάντανο, Παλαιόχωρα-Πλατανιας στην πρεμιέρα της Γ’ Εθνικής, μετά τη νέα “κλήρωση”.

Κλήρωση δεν έγινε φυσικά, αλλά ο Πλατανιάς εντάχθηκε στο ρεπό της κάθε αγωνιστικής…

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής:

1η Αγωνιστική 16η 
ΠαλαιόχωραΠλατανιάς
ΑΟΑΝΆρης Σούδας
ΑλμυρόςΑναγέννηση Ιεράπετρας
ΣΥΝΚΑΑΟ Άρης
ΑΕ ΝεάποληςΑτσαλένιος
ΠόροςΗρόδοτος
ΡεθυμνιακόςΔαμάστα
2η Αγωνιστική 17η  
ΠαλαιόχωραΓιούχτας
ΑΟΝ ΑστέραςΑΟΑΝ
ΠλατανιάςΑλμυρός
Άρης ΣούδαςΣΥΝΚΑ
Αναγέννηση ΙεράπετραςΑΕ Νεάπολης
ΑΟ ΆρηςΠόρος
ΑτσαλένιοςΔαμάστα
ΗρόδοτοςΡεθυμνιακός
3η Αγωνιστική 18η  
ΓιούχταςΑΟΑΝ
ΑλμυρόςΠαλαιόχωρα
ΣΥΝΚΑΑΟΝ Αστέρας
ΑΕ ΝεάποληςΠλατανιάς
ΠόροςΆρης Σούδας
ΔαμάσταΑναγέννηση Ιεράπετρας
ΡεθυμνιακόςΑΟ Άρης
ΓιούχταςΑΟΝ Αστέρας
ΑτσαλένιοςΗρόδοτος
4η Αγωνιστική 19η 
ΑλμυρόςΓιούχτας
ΑΟΑΝΣΥΝΚΑ
ΠαλαιόχωραΑΕ Νεάπολης
ΑΟΝ ΑστέραςΠόρος
ΠλατανιάςΔαμάστα
Άρης ΣούδαςΡεθυμνιακός
Αναγέννηση ΙεράπετραςΗρόδοτος
ΑΟ ΆρηςΑτσαλένιος
5η Αγωνιστική 20η  
ΓιούχταςΣΥΝΚΑ
ΑΕ ΝεάποληςΑλμυρός
ΠόροςΑΟΑΝ
ΔαμάσταΠαλαιόχωρα
ΡεθυμνιακόςΑΟΝ Αστέρας
ΗρόδοτοςΠλατανιάς
ΑτσαλένιοςΆρης Σούδας
Αναγέννηση ΙεράπετραςΑΟ Άρης
6η Αγωνιστική 21η  
ΑΕ ΝεάποληςΓιούχτας
ΣΥΝΚΑΠόρος
ΑλμυρόςΔαμάστα
ΑΟΑΝΡεθυμνιακός
ΠαλαιόχωραΗρόδοτος
ΑΟΝ ΑστέραςΑτσαλένιος
ΠλατανιάςΑΟ Άρης
Άρης ΣούδαςΑναγέννηση Ιεράπετρας
7η Αγωνιστική 22η  
ΓιούχταςΠόρος
ΔαμάσταΑΕ Νεάπολης
ΡεθυμνιακόςΣΥΝΚΑ
ΗρόδοτοςΑλμυρός
ΑτσαλένιοςΑΟΑΝ
ΑΟ ΆρηςΠαλαιόχωρα
Αναγέννηση ΙεράπετραςΑΟΝ Αστέρας
ΠλατανιάςΆρης Σούδας
8η Αγωνιστική 23η 
ΔαμάσταΓιούχτας
ΠόροςΡεθυμνιακός
ΑΕ ΝεάποληςΗρόδοτος
ΣΥΝΚΑΑτσαλένιος
ΑλμυρόςΑΟ Άρης
ΑΟΑΝΑναγέννηση Ιεράπετρας
ΠαλαιόχωραΆρης Σούδας
ΑΟΝ ΑστέραςΠλατανιάς
9η Αγωνιστική 24η  
ΓιούχταςΡεθυμνιακός
ΗρόδοτοςΔαμάστα
ΑτσαλένιοςΠόρος
ΑΟ ΆρηςΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση ΙεράπετραςΣΥΝΚΑ
Άρης ΣούδαςΑλμυρός
ΠλατανιάςΑΟΑΝ
ΑΟΝ ΑστέραςΠαλαιόχωρα
10η Αγωνιστική 25η 
ΗρόδοτοςΓιούχτας
ΡεθυμνιακόςΑτσαλένιος
ΔαμάσταΑΟ Άρης
ΠόροςΑναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ ΝεάποληςΆρης Σούδας
ΣΥΝΚΑΠλατανιάς
ΑλμυρόςΑΟΝ Αστέρας
ΑΟΑΝΠαλαιόχωρα
11η Αγωνιστική 26η 
ΓιούχταςΑτσαλένιος
ΑΟ ΆρηςΗρόδοτος
Αναγέννηση ΙεράπετραςΡεθυμνιακός
Άρης ΣούδαςΔαμάστα
ΠλατανιάςΠόρος
ΑΟΝ ΑστέραςΑΕ Νεάπολης
ΠαλαιόχωραΣΥΝΚΑ
ΑΟΑΝΑλμυρός
12η Αγωνιστική 27η 
ΑΟ ΆρηςΓιούχτας
ΑτσαλένιοςΑναγέννηση Ιεράπετρας
ΗρόδοτοςΆρης Σούδας
ΡεθυμνιακόςΠλατανιάς
ΔαμάσταΑΟΝ Αστέρας
ΠόροςΠαλαιόχωρα
ΑΕ ΝεάποληςΑΟΑΝ
ΣΥΝΚΑΑλμυρός
13η Αγωνιστική 28η  
ΓιούχταςΑναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης ΣούδαςΑΟ Άρης
ΠλατανιάςΑτσαλένιος
ΑΟΝ ΑστέραςΗρόδοτος
ΠαλαιόχωραΡεθυμνιακός
ΑΟΑΝΔαμάστα
ΑλμυρόςΠόρος
ΣΥΝΚΑΑΕ Νεάπολης
14η Αγωνιστική 29η  
Άρης ΣούδαςΓιούχτας
Αναγέννηση ΙεράπετραςΠλατανιάς
ΑΟ ΆρηςΑΟΝ Αστέρας
ΑτσαλένιοςΠαλαιόχωρα
ΗρόδοτοςΑΟΑΝ
ΡεθυμνιακόςΑλμυρός
ΔαμάσταΣΥΝΚΑ
ΠόροςΑΕ Νεάπολης
15η Αγωνιστική 30η  
ΓιούχταςΠλατανιάς
ΑΟΝ ΑστέραςΆρης Σούδας
ΠαλαιόχωραΑναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟΑΝΑΟ Άρης
ΑλμυρόςΑτσαλένιος
ΣΥΝΚΑΗρόδοτος
ΑΕ ΝεάποληςΡεθυμνιακός
ΠόροςΔαμάστα