Κατηγορίες
Γ' Εθνική

Γ’ Εθνική: Οι υπόλοιποι 6 όμιλοι και οι πρεμιέρες

Μετα την κλήρωση της Παρασκευής (15/10).

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟΝ 7ο ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Οι υπόλοιποι όμιλοι:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

1η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Πλαγιάς

Δόξα Δράμας-Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης-Αγροτικός Αστέρας

Αλεξανδρούπολη-Εθνικός Σοχού

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

ΚΟΖΑΝΗ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΑΕΠ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

1η αγωνιστική

Μέγας Αλ. Τρικάλων-Μακεδονικός

Κοζάνη-Εδεσσαϊκός

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΑΕ Λευκίμμης

ΟΦΑΜ-Θύελλα Σαρακηνών

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΕΠ Κοζάνης

Γιαννιτσά-Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΥΠΑΤΟ

ΠΟ ΦΗΚΗΣ

1η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας-Φήκη

Ατρόμητος Παλαμά-Ύπατο

Αταλάντη-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

1η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Αίας Γαστούνης

Διαγόρας Βραχνέικων-Τηλυκράτης

Αναγέννηση Άρτας-Παναιγιάλειος

Ναυπακτιακός-Διαβολίτσι

Αχέρων Καναλακίου-Παναχαϊκή

Αμβρακικός Λουτρού-ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παναγρινιακός

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΜΥΚΟΝΟΣ

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

1η αγωνιστική

Αρης Σκάλας-Ερμιονίδα

Παναρκαδικός-Αγιος Ιερόθεος

Μύκονος-Ηλιούπολη

Σαντορίνη-Ερμής Μελιγούς

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Φωστήρας

Ρεπό: Χαραυγιακός

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

1η αγωνιστική

Αιολικός-Κερατσίνι

Πανελευσινιακός-Εθνικός

Αήττητος Σπάτων-Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική

Αίας Σαλαμίνας-ΑΟ Πυλίου Κω

Ρεπό: ΑΟ Καραβά