Κατηγορίες
IN THE SPOTLIGHT Γ' Εθνική

Γ’ Εθνική: Όλη η κλήρωση του κρητικού ομίλου – “Σέντρα” στις 11 Οκτωβρίου

Ούτε στις 20/9, ούτε στις 27/9 η σέντρα, αλλά στις 11 Οκτωβρίου…

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής όπως ανακοινώθηκε από την ΕΠΟ θα ολοκληρωθεί (αν όλα πάνε καλά φυσικά, λόγω covid) στις 18 Απριλίου.

Θα υπάρξουν και “εμβόλιμες” αγωνιστικές, δηλαδή στις 21/10, στις 18/11, στις 16/12 και στις 7/1.

Πρεμιέρα εντός έδρας για την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, απέναντι στον Άρη Ρεθύμνου και εκτός έδρας για τον Άρη Σούδας, στον Άγιο Νικόλαο. Ρεπό η Παλαιόχωρα (που ξεκίνησε αργότερα προετοιμασία και σίγουρα νιώθει ικανοποιημένη για αυτή την συγκυρία).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 10ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής:

1η αγωνιστική
Γιούχτας –Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Παλαιόχωρας –Ρεπό
ΑΟ Αγίου Νικολάου –Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου –Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –Άρης Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης –Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου –Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός –ΑΟ Δαμάστας
2η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας –Γιούχτας
Αστέρας Ρεθύμνου –ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεπό –Αλμυρός Γαζίου
Άρης Σούδας –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αναγέννηση Ιεράπετρας –ΑΕ Νεάπολης
Άρης Ρεθύμνου –ΑΟ Πόρου
Ατσαλένιος –ΑΟ Δαμάστας
Ηρόδοτος –Ρεθυμνιακός
3η αγωνιστική
Γιούχτας –ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αλμυρός Γαζίου –ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης –Ρεπό
ΑΟ Πόρου –Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας –Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ρεθυμνιακός –Άρης Ρεθύμνου
Ατσαλένιος –Ηρόδοτος
4η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου –Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας –ΑΕ Νεάπολης
Αστέρας Ρεθύμνου –ΑΟ Πόρου
Ρεπό –ΑΟ Δαμάστας
Άρης Σούδας –Ρεθυμνιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας –Ηρόδοτος
Άρης Ρεθύμνου –Ατσαλένιος
5η αγωνιστική
Γιούχτας –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης –Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου –ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Δαμάστας –ΑΟ Παλαιόχωρας
Ρεθυμνιακός –Αστέρας Ρεθύμνου
Ηρόδοτος –Ρεπό
Ατσαλένιος –Άρης Σούδας
Αναγέννηση Ιεράπετρας –Άρης Ρεθύμνου
6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης –Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –ΑΟ Πόρου
Αλμυρός Γαζίου –ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Αγίου Νικολάου –Ρεθυμνιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας –Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου –Ατσαλένιος
Ρεπό –Άρης Ρεθύμνου
Άρης Σούδας –Αναγέννηση Ιεράπετρας
7η αγωνιστική
Γιούχτας –ΑΟ Πόρου
ΑΟ Δαμάστας –ΑΕ Νεάπολης
Ρεθυμνιακός –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος –Αλμυρός Γαζίου
Ατσαλένιος –ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Ρεθύμνου –ΑΟ Παλαιόχωρας
Αναγέννηση Ιεράπετρας –Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό –Άρης Σούδας
8η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας –Γιούχτας
ΑΟ Πόρου –Ρεθυμνιακός
ΑΕ Νεάπολης –Ηρόδοτος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –Ατσαλένιος
Αλμυρός Γαζίου –Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου –Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας –Άρης Σούδας
Αστέρας Ρεθύμνου –Ρεπό
9η αγωνιστική
Γιούχτας –Ρεθυμνιακός
Ηρόδοτος –ΑΟ Δαμάστας
Ατσαλένιος –ΑΟ Πόρου
Άρης Ρεθύμνου –ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Άρης Σούδας –Αλμυρός Γαζίου
Ρεπό –ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αστέρας Ρεθύμνου –ΑΟ Παλαιόχωρας
10η αγωνιστική
Ηρόδοτος –Γιούχτας
Ρεθυμνιακός –Ατσαλένιος
ΑΟ Δαμάστας –Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου –Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης –Άρης Σούδας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –Ρεπό
Αλμυρός Γαζίου –Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου –ΑΟ Παλαιόχωρας
11η αγωνιστική
Γιούχτας –Ατσαλένιος
Άρης Ρεθύμνου –Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας –Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας –ΑΟ Δαμάστας
Ρεπό –ΑΟ Πόρου
Αστέρας Ρεθύμνου –ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Αγίου Νικολάου –Αλμυρός Γαζίου
12η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου –Γιούχτας
Ατσαλένιος –Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος –Άρης Σούδας
Ρεθυμνιακός –Ρεπό
ΑΟ Δαμάστας –Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου –ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης –ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –Αλμυρός Γαζίου
13η αγωνιστική
Γιούχτας –Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας –Άρης Ρεθύμνου
Ρεπό –Ατσαλένιος
Αστέρας Ρεθύμνου –Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας –Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου –ΑΟ Δαμάστας
Αλμυρός Γαζίου –ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –ΑΕ Νεάπολης
14η αγωνιστική
Άρης Σούδας –Γιούχτας
Αναγέννηση Ιεράπετρας –Ρεπό
Άρης Ρεθύμνου –Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος –ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηρόδοτος –ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός –Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Δαμάστας –ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Πόρου –ΑΕ Νεάπολης
15η αγωνιστική
Γιούχτας –Ρεπό
Αστέρας Ρεθύμνου –Άρης Σούδας
ΑΟ Παλαιόχωρας –Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγίου Νικολάου –Άρης Ρεθύμνου
Αλμυρός Γαζίου –Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ –Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης –Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου –ΑΟ Δαμάστας

(φώτο: mikriliga)