Κατηγορίες
Απόλλων Αγ. Ιωάννη

LIVE Ενημέρωση: Απόλλων Αγ. Ιωάννη – Βύζας 2-0 (Β’)

Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα.

Live ενημέρωση από τη Σούδα, του αγώνα της 3ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική.

85′ Δοκάρι με τον Σαχόλι ο Βύζας.

82′ ΓΚΟΛ Απόλλων! Καρβούνης που μπήκε σαν αλλαγή με πλασέ μέσα από την περιοχή μετά από πάσα του Ρουσάκη, έκανε το …2-0!!

72′ Σέντρα Ταταράκη, ο Φυσαράκης παραλίγο αυτογκολ, κόρνερ η μπάλα.

60′ ΓΚΟΛ Απόλλων! Από κάθετη του Μπάτζιο, ο Παληγεώργος σε θέση φορ πλασάρει και … 1-0!!

50′ Kεφαλιά του Άκη Ψαράκη άουτ.

ENAΡΞΗ Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

Πολύ καλύτερος ο Απόλλωνας, με αρκετές ευκαιρίες. Δικαιούνταν να έχει το προβάδισμα…

ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

35′ Nέα ευκαιρία με τον Γαλανίδη να σουτάρει άουτ.

33′ Νέα ευκαιρία με τον Μάνο Ψαράκη που σούταρε άουτ από το σημείο του πέναλτι μετά την πάσα του Μπάτζιο.

32′ Ωραία κίνηση του Άκη Ψαράκη μες στο περιοχή, άδειασε δύο αντιπάλους σουταρε και έστειλε την μπάλα ελάχιστα άουτ!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Νίκη Σητείας-Ελλάς Ποντίων 0-2

14′ Nέα ευκαιρία ο Απόλλων! Πλασέ του Δρακάκη μέσα από την περιοχή, δίπλα από το δοκάρι του Βύζαντα!

5′ Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή του Ταταράκη, λίγο άουτ η μπάλα.

Με μικρή καθυστέρηση η έναρξη του αγώνα.

11άδες

Απόλλων Αγ. Ιωάννη: (Αντ. Συροκάκης): Κουκλάκης, Ταταράκης, Γαλανίδης, Παπακαστρήτσιος, Παληγεώργος, Μαρκουλάκης (87′ Κοντορινάκης), Μποτωνάκης, Ψαράκης Άκης (75′ Ρουσάκης), Ψαράκης Μανώλης (81′ Καρβούνης), Μπάτζιο (87′ Τσόλης), Δρακάκης

Βύζας Μεγ.: (Δημ. Καλύκας): Πορανίδης, Δρυσμούσης, Μανωλιάς, Σαχόλι, Φυσαράκης, Φλέγκας, Μανώλης, Κενδριστάκης (83′ Λύγδας), Χατζημελετιάδης, Ατματζίδης, Κωνσταντινίδης