Κατηγορίες
Τοπικό Live Εξέλιξη

LIVE Ενημέρωση: Μεικτή Χανίων – Μεικτή Αχαΐας 0-1 (ΤΕΛ)

Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα!

Ενημέρωση λεπτό προς λεπτό του ημιτελικού Κ15 της μεικτής Χανίων με τη μεικτή Αχαΐας για τα ημιτελικά του πανελληνίου πρωταθλήματος.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ

81′ Ο Θεοφανόπουλος εξ επαφής στέλνει την μπάλα άουτ.

(Στο 57′ του ημιτελικού Κ17: ΕΠΣ Ηρακλείου-ΕΠΣ Κυκλάδων 0-3, το ματς γίνεται την ίδια ώρα στο Γαλάτσι)

72′ Σουτ του Χάρη Μαρινάκη τελευταία στιγμή σε κόρνερ οι αμυντικοί της Αχαίας. Πιέζουν τα Χανιά.

67′ Τρομερή ευκαιρία για τα Χανιά! Ο Δασκαλόπουλος από κοντά πλασάρει, εντυπωσιακή επέμβαση του Λιακόπουλου!

62′ ΓΚΟΛ! Από ασίστ το Παπά, ο Θεοφανόπουλος προ κενής σχεδόν, εστίας κάνει το 1-0 για την Αχαΐα!

59′ Τετ α τετ ο Μαντάς με τον Πρωτοπαπαδάκη, ο Γκιέργκι κόβει σαν “από μηχανής Θεός”!

55′ Έχει αποκτήσει “άγρια ομορφιά” το ματς. “Πάνω-κάτω” η μπάλα.

50′ Kεφαλιά Δασκαλόπουλου, διώχνει σε κόρνερ ο Ξηνταρόπουλος.

(Στο ημίχρονο του ημιτελικού Κ17: ΕΠΣ Ηρακλείου-ΕΠΣ Κυκλάδων 0-2, το ματς γίνεται την ίδια ώρα στο Γαλάτσι)

41′ Έναρξη β’ ημιχρόνου

ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

40′ Ο Κοκκινάκης από θέση βολής σουτάρει αλλά κόβεται τελευταία στιγμή.

36′ Kαλή εκτέλεση φάουλ του Αθανασάκη διώχνουν σε κόρνερ οι αμυντικοί, στην εξέλιξη και μετά από κόρνερ ο Γκιέργκι από κοντά δεν μπορεί να σκοράρει με το κεφάλι.

25′ Έπεσε ο ρυθμός, ισορρόπησαν τα Χανιά.

(Στο 3ο λεπτό του ημιτελικού Κ17: ΕΠΣ Ηρακλείου-ΕΠΣ Κυκλάδων 0-1, το ματς γίνεται την ίδια ώρα στο Γαλάτσι)

15′ Καλύτερη η Αχαΐα στα πρώτα λεπτά του αγώνα.

8′ Σούτ του Τεντόπουλου απέκρουσε ο Πρωτοπαπαδάκης.

1′ Ξεκίνησε το ματς.

Στον τελικό των Κ15 περιμένει η ΕΠΣ Κοζάνης που κέρδισε χτες στον άλλο ημιτελικό την ΕΠΣ Εύβοιας στα πέναλτι.