Κατηγορίες
Υγρός στίβος

ΝΟΧ: Με Παναθηναϊκό το Σάββατο – Ορίστηκαν οι διιατητές

Ορίστηκαν οι διαιτητές των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, Γυναικών και Α2 Ανδρών, το Σαββατοκύριακο (6-7/11).

Α1 ΑΝΔΡΩΝ (5η αγωνιστική), Σάββατο 6/11

*14.15 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Σπύρος Αχλαδιώτης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

*15.00 ΠΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (Ανδρέας Μοίραλης, Νίκος Μπουδραμής)

*16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γρηγόρης Σπανούδης, Ανδρέας Κατσώνης)

*16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Στέφανος Βόσικας, Γιώργος Στεφανάκης)

*17.00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕΚ (Μιχάλης Μπιράκης, Χρήστος Κουρτίδης)

*17.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Ανέστης Κωνσταντινίδης)

*18.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ (Ανδρέας Κατσώνης, Αιγέας Παντελής)

*18.00 ΝΟ ΧΙΟΥ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ (Ηλίας Δαμιανάκης, Κώστας Κυράνης)

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1η αγωνιστική), Σάββατο 6/11

*14.00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (Γρηγόρης Σπανούδης, Αιγέας Παντελής)

*16.00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Σπύρος Αχλαδιώτης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

*16.30 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Ανδρέας Μοίραλης, Νίκος Μπουδραμής)

*18.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Μανώλης Παϊρακταρίδης, Στέφανος Βόσικας)

Απευθείας από το KOE TV

*19.00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Ναταλία Μαρκοπούλου, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Κυριακή, 7/11

*15.00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΚ (Μιχάλης Μπιράκης, Ηλίας Δαμιανάκης)

Α2 ΑΝΔΡΩΝ (4η αγωνιστική), Σάββατο 6/11

*14.00 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΟΦΘ (Χρήστος Κουρτίδης, Ναταλία Μαρκοπούλου)

*15.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΚΕ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ (Μανώλης Παϊρακταρίδης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

*15.30 ΟΦΗ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ (Αλέξανδρος Χατζηγούλας, Κυριάκος Δασκαλάκης)

*15.30 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Κώστας Βασιλείου)

Κυριακή, 7/11

*12.00 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Νίκος Μπουδραμής, Γιώργος Καλουζάκος)

Απευθείας μετάδοση από το ΚΟΕ TV

*13.30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Μιχάλης Μπιράκης, Ηλίας Δαμιανάκης)

*14.00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Ναταλία Μαρκοπούλου, Ανδρέας Κατσώνης)

*15.30 ΣΚ ΡΟΗ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Γιώργος Στεφανάκης)