Κατηγορίες
SUPER LEAGUE 2

SL2: Οι διαιτητές της πρεμιέρας – Ποιος “σφυρίζει” τα Χανιά

Aναλυτικά οι ορισμοί της 1ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ 2.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

Απόλλων Λάρισας – Βέροια (γήπεδο Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Πιερικός – Θεσπρωτός (Δημ. Βέροιας)

Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα (Ρέντη)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β (Αλκαζάρ)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας (Μακεδονικού)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Ηρακλής – Αναγέννηση Καρδίτσας (Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Ίσσα (Αθήνας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Νίκη Βόλου – Ξάνθη (Πανθεσσαλικό)

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)

Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου (Σερρών)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

Κηφισιά – Ρόδος (Καισαριανής)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

ΟΦΙ – Παναθηναϊκός Β (Βουζουνεράκειο)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Πειραιά)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Εργοτέλης – Αιγάλεω (Παγκρήτιο)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Διαγόρας Ρόδου – ΑΕΚ Β (Ρόδου)

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

Αστέρας Βλαχιώτη – Ηρόδοτος (Σπάρτης)

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Καλλιθέα – Επισκοπή (Καλλιθέας)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης (Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολάου (Αθήνας)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Χανιά – Καλαμάτα (Περιβολίων)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)