Κατηγορίες
Basket Corner IN THE SPOTLIGHT

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

Η ανακοίνωση της ΕΚΑΣΚ.

06/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΟΔΟΤΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
06/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
06/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟΧΑΝΙΑ BC
06/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/11/21Β.Α.Κ.11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/11/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
06/11/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
06/11/21ΜΟΙΡΩΝ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
06/11/21ΡΕΘΥΜΝΟΥ19:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΡΕΘΥΜΝΟ BC
06/11/21ΡΕΘΥΜΝΟΥ17:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
06/11/21ΣΟΥΔΑΣ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑΧ 2000ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
06/11/21ΧΑΝΙΩΝ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟ ΚΥΔΩΝΑΣΚΗΣΗ
06/11/21ΧΑΝΙΩΝ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣAOK XANΙΑΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
06/11/21ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
07/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ20:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
07/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣΡΕΘΥΜΝΟ BC
07/11/21ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΣΚΗΣΗΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
07/11/21ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/11/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΟ.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
07/11/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ13:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΟΑ ΧΑΝΙΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/11/21ΚΛΑΔΙΣΟΥ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΟ ΚΥΔΩΝΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
07/11/21ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ BCΧΑΝΙΑ BC
07/11/21ΛΙΝΤΟ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟ 2Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
07/11/21ΜΟΙΡΩΝ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘ.
07/11/21ΡΕΘΥΜΝΟΥ18:30ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣΡΕΘΥΜΝΟ BCAOK XANΙΑ
07/11/21ΣΗΤΕΙΑΣ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
07/11/21ΣΟΥΔΑΣ11:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
07/11/21ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ18:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑ Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
07/11/21ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ16:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣΑΟΗ ΟΑΣΗΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
07/11/21ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ14:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΑΟΗ ΟΑΣΗΟΦΗ 2
07/11/21ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ12:00ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ